אם יש לך אתר וורדפרס – המלצה חמה: אלמנטור

אם יש לך אתר וורדפרס בוודאי כבר יצא לך לראות שבשנים או אפילו החודשים האחרונים יותר ויותר אתרים, אפילו של עסקים קטנים, מכילים מגוון רחב של דברים מגניבים כמו למשל מפות מוטמעות מגוגל, מספרים עולים, אנימציות מגניבות לאלמנטים בתוך האתר ועוד ועוד.

אולי אפילו שאלת את עצמך איך יכול להיות שכל כך הרבה אנשים משיגים כאלו אתרים כאשר בסך הכל הקמת אתר עלולה להראות כדבר מסובך שעולה אלפי או עשרות אלפי שקלים. אז איך זה יכול להיות?

אחד מהדברים שבוני אתרים עושים לאחרונה

הוא להוריד תוסף פשוט שנקרא "Elementor", תוסף שעוזר לנו לבנות אתרים יפים ומכיל בתוכו אפשרויות רבות ופשוטות לשימוש. אני אתן פה את הקישור לאתר הרשמי של התוסף ולאחר מכן אסקור כמה מהאפשרויות שהתוסף נותן לנו: https://elementor.com/

דוגמאות לשימוש באלמנטור

אמנם עדיין לא היה לי את הזמן להכין את כל האתר שלי מחדש אבל את הפוסט הזה לפחות אני יוצר בעזרת אלמנטור ככה שאני יכול להוסיף פה את האפשרויות שהוא מכיל ולהדגים אותם. חשוב לדעת שהייחודיות המרכזית של התוסף הזה הוא שהכל נעשה בתפריט מאד נוח של "גרור ושחרר" בדומה למערכות דיוור רבות שבאות להקל על המשתמש שאין לו זמן להתמקצע בבניית אתרים ודפי נחיתה.

הנה כמה מהדברים הנחמדים והפשוטים שאפשר לעשות בקלות בעזרת התוסף אלמנטור החינמי:

שימו לב לאנימציית ההופעה. בנוסף, אם אתם במחשב ולא בנייד העבירו את העכבר על התמונה ותראו את "אנימציית המעבר" שבחרתי בתור דוגמה
מספר שירשים את המבקרים בדף שלכם בנושא כלשהו

ויש עוד אינספור וידג'טים ואלמנטים נחמדים שבעזרתם בניתי את האתר הזה. בקיצור, תהנו 🙂

רוצה לקבל תכנים נוספים ישירות למייל באופן קבוע? כדאי להצטרף לרשימת התפוצה שלנו:
שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ
שיתוף ב print
הדפסה