נעים להכיר!

אנחנו מתמחים בפרסום מתקדם לעסקים, במגוון פלטפורמות ועם מיקוד מוחלט בתוצאות מדידות ומהירות.

החל ממערכת הפרסום של גוגל ועד לרשתות החברתיות, אם העסק שלכם צריך לידים או מכירות נוספות כדאי שנדבר 👋

במהלך 7 השנים האחרונות, התפתח פה צוות מיומן ומקצועי, יוצאי משרדי פרסום מובילים עם ניסיון מצטבר בפרסום והשגת תוצאות מוצלחות ללא פחות מאלפי עסקים בישראל ובניהול תקציבים כולל של מעל 100 מיליון שקלים. החל מעסקים קטנים ומקומיים ועד לכמה מהמותגים המובילים בישראל שכולנו מכירים אותם מקרוב. אם אפשר לשפר את התוצאות שלכם בדיגיטל, אנחנו נעשה הכל כדי להגיע לשם.

הכירו את הצוות:

משי סידי

מנהל קמפיינים

אלמוג לביא

מנהל קמפיינים

מירב רייכל

מעצבת גרפית

אניה רסקין

אדמיניסטרציה וניהול

אור סופר

מנכ"ל ובעלים

?

תמיד מגייסים, בואו לעבוד איתנו!

תומכי לחימה:

צ'וצ'ה

נציגת השטן על פני כדור הארץ.
אל תאמינו למילה שלה.

זואי

נכנסת ויוצאת מהחדר.

טופי

די לחפור תוכי.

נעים להכיר

היי, שמי אור ואני גר במרכז הארץ עם אניה ועם צ'וצ'ה החתולה החמודה שלנו. יש לה עין אחת כחולה ואחת ירוקה (לחתולה, לא לאניה).

אני חי ונושם מחשבים, שיווק ודיגיטל מאז שאני זוכר את עצמי ובשנים האחרונות יצא לי לעבוד בתור מנהל השיווק במכללה מובילה בתחומה, להקים כמה עסקים מצליחים ולהעביר קורסים מקצועיים בנושא שיווק למאות בעלי עסקים ותלמידים.

בנוסף לאלו יעניין אותך לדעת שאני מספק שירותים ופתרונות איכותיים ממגוון סוגים עבור עסקים שרוצים להשיג הרבה לקוחות בזמן כמה שיותר קצר או ללמוד לעשות את זה בעצמם.

אם ברצונך לשכור את שירותיי בין אם לניהול קמפיינים, יצירת דפי נחיתה, בניית אתר אינטרנט, פגישות אישיות, להזמין אותי להרצאה או סתם להתייעץ על כל נושא שבעולם אני מזמין אותך ליצור איתי קשר דרך הטופס בקליק פה.